Poziom dojrzałości rachunków kosztów w polskich przedsiębiorstwach

Chcesz wiedzieć jaki jest poziom dojrzałości rachunków kosztów w polskich przedsiębiorstwach? Tego wszystkiego dowiesz się z artykułu dr Tomasza M. Zielińskiego - jednego z największych polskich ekspertów z obszaru controllingu i zarządzania, który ukazał się na łamach czasopisma Controlling - wiedza i narzędzia praktyczne!

Przeczytaj artykuł dr Tomasza M. Zielińskiego - Prezesa Zarządu ABC Akademia Sp. z o.o.  - i dowiedz się jak prezentują się wyniki badania, którego celem było określenie luki, „dystansu”, jaki dzieli polskie przedsiębiorstwa od wykorzystania najbardziej zaawansowanych zasobowo-procesowych rachunków kosztów.

O artykule

W niniejszym artykule zaprezentowano wyniki badania ankietowego, którego celem było określenie luki, „dystansu”, jaki dzieli polskie przedsiębiorstwa od wykorzystania najbardziej zaawansowanych zasobowo-procesowych rachunków kosztów, a także ustalenie kierunku rozpowszechniania zasobowo-procesowych rachunków kosztów w zależności od branży, wielkości
przedsiębiorstw, struktury własności kapitału oraz faktu notowania przedsiębiorstw na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Pełna treść artykułu została opublikowana na łamach czasopisma Controlling - wiedza i narzędzia praktyczne nr 38/2015. 

Pobierz artykuł dr Tomasza M. Zielińskiego - Zieliński T.M.: Poziom dojrzałości rachunków kosztów w polskich przedsiębiorstwach, Controlling - wiedza i narzędzia praktyczne, no 38